}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-501SXH

Kód: 9840
5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
18 990 Kč 15 694,21 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 50,2 cm3
  • Výkon (kW/HP) 2,57/3,50
  • Vyhřívaná rukojeť
  • Hmotnost 4,7 kg
  • Lišta 40 cm drážka 1,5 mm
  • Řetěz OREGON 21 BPX, 68 článků, rozteč 0,325"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pila CS-501SXH je vyhřívanou variantou nejoblíbenější motorové pily od značky ECHO. Pila disponuje mnohými prvky usnadňující obsluhy této pily, jako jsou např. zvýšení výkonu, snížení hmotnosti, dekompresní ventil, boční napínání řetězu. Obsluha jistě také ocení průhlednou palivovou nádrž a zachytávače šroubu u krytu spojky, díky nimž nedochází ke ztrátě těchto šroubů. Pila CS-501SXH je profesionální pilou s magnesiovým rámem a integrovanou klikovou skříní.

Výborný poměr hmotnosti a výkonu je další výhodou této pily. Pila je vybavena technologií G-FORCE pro odsávání nečistot, regulovatelným dávkování maziva řetězu a ručně odnímatelným krytem vzduchového filtru. Další konkurenční výhodu pily je kovaná lišta s delší životností a odolností. Pila disponuje ručně odnímatelným krytem vzduchového filtru. Stejně tak již tato pila splňuje limity emisí druhého stupně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 2,57 kW
Délka lišty: 40 cm
Hmotnost: 4,9 kg
Obsah motoru: 50.2 cm3
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0,5 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,28 l
Typ řetězu: 21 BPX, 68 článků, rozteč 0,325"
Drážka lišty: 1,5 mm
Kovaná lišta: ANO
Vyhřívané rukojeti: ANO
Vibrace: 5.2 m/s²
Měřená hladina akustického výkonu: 113.5 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX