}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-4510ES

Kód: 9838
5 let záruka
4 hodnocení
Značka: Echo
13 995 Kč 11 566,12 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Obsah motoru 40,0 cm3
  • Výkon (kW/HP) 2,30/3,10
  • Hmotnost 5,0 kg
  • Lišta 38 cm drážka 1,5 mm
  • Řetěz OREGON 21 BPX, 64 článků, rozteč 0,325"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální pila s výkonným motorem, lehkou lištou, bočním napínáním řetězu, zachytávačem matek, ručně odnímatelným krytem filtru a průhlednou palivovou nádrží. Profesionální dvoutaktní motor zajišťuje vysoký výkon s nižšími vibracemi a emisemi.

 

Funkce EFFORTLESS start pro snazší startování a stop vypínač pro rychlý a jednoduchý restart motoru jsou samozřejmostí. G-FORCE systém nuceného odsávání nečistot prodlužuje servisní intervaly a životnost stroje. Práci zpříjemňuje nové ruční otvírání obou nádrží.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 2,3 kW
Délka lišty: 38 cm
Hmotnost: 5,0 kg
Obsah motoru: 45,0 cm3
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0,48 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,33 l
Typ řetězu: 21 BPX, 64 článků, rozteč 0,325"
Drážka lišty: 1,5 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 2,6 m/s²
Měřená hladina akustického výkonu: 111.9 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX