}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO CS-2511WES/30

Kód: 16481
5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
10 995 Kč 9 086,78 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 25.0 cm3
  • Výkon (kW/HP)  1,1/1,5
  • Lišta 30 cm drážka 1,5 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlehčí obouruční benzínová pila na světě vhodná pro lehčí práce, práce na zahradě, vhodná pro tesaře, řezbáře a sadaře. Pila disponuje profesionálním zpracováním motoru, nylonovým filtrem a pružinovým antivibračním systémem.

 

Při jejím použití určitě oceníte japonské technologie: EASY START pro snadné startování, CDI digitální zapalování pro rychlý start a stabilní výkonovou křivku, G-FORCE SYSTÉM odsávání nečistost snižující počet servisních zásahů, boční napínání řetězu pro rychlou a snadnou regulaci řetězu nebo uzávěrový asistent pro rychlé otevření obou nádrží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 1.1 kW
Délka lišty: 30 cm
Hmotnost: 2,6 kg
Obsah motoru: 25.0 cm3
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0.19 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0.14 l
Typ řetězu: 91 PX, 47 článků, rozteč 3/8"
Drážka lišty: 1,3 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 4.5 m/s²
Měřená hladina akustického výkonu: 109.9 dB

CS-2511WES - výhody a přednosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX