}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-352ES

Kód: 9832
5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
6 995 Kč 5 780,99 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Obsah motoru 34,0 cm3
  • Výkon (kW/HP) 1,31/1,78
  • Hmotnost 4,0 kg
  • Lišta 35 cm drážka 1,3 mm
  • Řetěz OREGON 91 VXL, 53 článků, rozteč 3,8"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzínová řetězová pila vyráběná v Japonsku vhodná pro kutily a farmáře pro přípravu palivového dřeva či prořezávku lesních a náletových porostů. Je vybavená všemi moderními technologiemi, které jsou výsadou profesionálních pil. Jde například o funkci EFFORTLESS START s technologií proti zpětným rázům. Dále systémem G-FORCE pro nucené čištění vzduchového filtru, což prodlužuje servisní intervaly. Tato pila je vybavena snadno dostupnou boční regulací napínání řetězu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 1,31 kW
Délka lišty: 35 cm
Hmotnost: 4,0 kg
Obsah motoru: 34,0 cm³
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0.25 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,26 l
Typ řetězu: 91 VXL, 53 článků, rozteč 3/8"
Drážka lišty: 1,3 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 4.0 m/s²
Měřená hladina akustického výkonu: 108.3 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX