}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-590

Kód: 9843
5 let záruka
Neohodnoceno
Značka: Echo
18 995 Kč 15 698,35 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 59,8 cm3
  • Výkon (kW/HP) 3,00/4,08
  • Hmotnost 6,0 kg
  • Lišta 45 cm drážka 1,5 mm
  • Řetěz OREGON 73 LPX, 64 článků, rozteč 3/8"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální motorová pila konstruována pro nejnáročnější uživatele. Je ideální volbou pro profesionální těžbu i terénní úpravy. Vyznačuje se optimálním výkonem motoru, nízkou spotřebou a vysokou odolností ve všech ohledech. Nucené odsávání nečistot (technologie G-FORCE) zajišťuje optimální chod motoru, dlouhé servisní intervaly a maximální výkon i v nejtěžších podmínkách.

 

Pila CS-590 je plnohodnotnou profesionální pilou s robustní konstrukcí (magnesiový rám, hliníkové madlo, pružinový antivibrační systém) bez elektronických řídicích systémů. Stroj je vybaven dekompresním ventilem pro snadnější start a funkcemi pro maximální ergonomický komfort, vysokou spolehlivost a životnost, jako boční napínání řetězu, systém G-FORCE, regulovatelným dávkování maziva řetězu, atd. Pila disponuje ručně odnímatelným krytem vzduchového filtru. Stejně tak již tato pila splňuje limity emisí druhého stupně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 3,00 kW
Délka lišty: 45 cm
Hmotnost: 6,0 kg
Obsah motoru: 59,8 cm3
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0,65 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,3 l
Typ řetězu: 73 LPX, 64 článků, rozteč 3/8"
Drážka lišty: 1,5 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 4.4 m/s²
Měřená hladina akustického výkonu: 112.2 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX