}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-281WES

Kód: 9833
5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
9 995 Kč 8 260,33 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 26,9 cm3
  • Výkon (kW/HP) 1,09/1,48
  • Hmotnost 3,1 kg
  • Lišta 30 cm drážka 1,3 mm
  • Řetěz OREGON 91 P, 47 článků, rozteč 3,8"

Detailní informace

Detailní popis produktu

S hmotností pouhých 3,1 kg a motorem o objemu 26,9 cm³ je jednou z nejlehčích řetězových pil ECHO na zadní rukojeti. Tenké tělo bylo speciálně navrženo tak, aby umožňovalo snadný přístup do užších míst. Díky technologii ECHO ES START pro snadné nastartování za všech okolností, intuitivnímu ovládání a antivibračnímu systému je tato pila ideální volbou pro lehčí práce na vašich pozemcích.

 

Díky výkonnému motoru 26,9 cm³ profesionální kvality pila disponuje výjimečnou silou a výkonem. Stejně jako všechny motory ECHO je i tento vyroben v Japonsku podle nejvyšších možných standardů kvality.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 1.09 kW
Délka lišty: 30 cm
Hmotnost: 3,1 kg
Obsah motoru: 26.9 cm³
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0.19 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0.14 l
Typ řetězu: 91 PX, 47 článků, rozteč 3/8"
Drážka lišty: 1,3 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 4.6 m/s
Měřená hladina akustického výkonu: 107.5 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.