}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-420ES

Kód: 9836
Skvělá cena 5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
9 995 Kč 8 260,33 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Obsah motoru 40,2 cm3
  • Výkon (kW/HP) 1,60/2,18
  • Hmotnost 4,6 kg
  • Lišta 38 cm drážka 1,5 mm
  • Řetěz OREGON 21 BPX, 64 článků, rozteč 0,325"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pila se svým výkonem řadí mezi středně výkonné pily, avšak má všechny technologie, které jste u pil ECHO zvyklí očekávat (odlehčený start, boční napínání řetězu, systém G-FORCE pro odsávání nečistot, regulovatelné dávkování maziva řetězu atd.). Tato pila je ideální pro těžbu menších výměr pozemků, dále pro zemědělce a farmáře. 

 

Pila je osazena motorem profesionální úrovně o obsahu 40,2 cm³, který poskytuje optimální výkon. Stejně jako všechny motory ECHO je vyroben v Japonsku podle nejvyšších možných standardů kvality.

 

Všechny řetězové pily ECHO jsou navrženy na stejné profesionální úrovni kvality. Vysoká úroveň kvality japonských standardů dodává strojům ECHO ohromnou výdrž i při každodenním vytížení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 1,60 kW
Délka lišty: 38 cm
Hmotnost: 4,6 kg
Obsah motoru: 40,2 cm³
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0,41 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,28 l
Typ řetězu: 21 BPX, 64 článků, rozteč 0,325"
Drážka lišty: 1,5 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 4,4 m/s2
Měřená hladina akustického výkonu: 110 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.