}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-3510AC

Kód: 9940
5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
8 995 Kč 7 433,88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Obsah motoru 34,4 cm3
  • Výkon (kW/HP) 1,5/2,10
  • Hmotnost 3,8 kg
  • Lišta 35 cm drážka 1,3 mm
  • Řetěz OREGON 91 VXL, 53 článků, rozteč 3,8"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální pro tesaře a příležitostné uživatele, kteří potřebují všestrannou pilu. Automatický sytič řídí množství paliva v závislosti na teplotě motoru a usnadňuje tak teplý a studený start. Výkonný motor o obsahu 34,4 cm3 in je vyroben v Japonsku podle nejvyšších standardů kvality. Štíhlé ergonomické tělo váží pouhých 3,8 kg.

Elektromagnetický ventil na karburátoru řídí množství paliva v závislosti na teplotě motoru a zajišťuje optimální přísun paliva, díky kterému zabrání zahlcení karburátoru.

Technologie ES-START pro nastartování bez námahy, průhledná palivová nádrž pro snadnou kontrolu hladiny, boční napínání řetězu, automatické mazání lišty a řetězu, odsávání nečistot G-FORCE – zabraňuje vystavení motoru nečistotám, snižuje intervaly pro údržbu a prodlužuje životnost, zátka pro přepínání na zimní a letní provoz, stop vypínač pro rychlý a jednoduchý restart motoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 1,50 kW
Délka lišty: 35 cm
Hmotnost: 3,7 kg
Obsah motoru: 34,4 cm³
Otáčky motoru: /
Sytič: Automatický
Palivová nádrž: 0.28 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,23 l
Typ řetězu: 91 VXL, 53 článků, rozteč 3/8"
Drážka lišty: 1,3 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: /
Měřená hladina akustického výkonu: 110,4 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX