}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-621SX

Kód: 16658
5 let záruka
Neohodnoceno
Značka: Echo
20 995 Kč 17 351,24 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 59,8 cm3
  • Výkon (kW/HP) 3,32/4,40
  • Hmotnost 6,3 kg
  • Lišta 45 cm drážka 1,5 mm
  • Řetěz OREGON 73 LPX,  53 článků, rozteč 3/8"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičková profesionální pila řady SX nabízí ohromný výkon 3,2 kW při objemu motoru 59,8 cm³ a hmotnosti 6,3 kg. Pila má skvělý řezný výkon díky kroutícímu momentu a naladění motoru při zachování nízké spotřeba paliva, kterou pily ECHO vynikají. Nízké emise, profesionální konstrukce s kovovými kartery, dvojitou oporou řezání a hliníkové madlo opatřené gumovým držadlem pro snížení vibrací.

Standardní výbavou je systém G-FORCE odsávání nečistot, který prodlužuje servisní intervaly. Pila CS-621SX doznala mnohých inovací jako např. širší palivové a olejové hrdla nádrží, zachytávač matek na krytu spojky, uzávěrový asistent, apod. Tato pila je ideální volbou díky skvělému poměru výkonu  hmotnosti.


Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 3,2 kW
Délka lišty: 45 cm
Hmotnost: 6,3 kg
Obsah motoru: 59.8 cm³
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0,65 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,3 l
Typ řetězu: 73 LPX, 64 článků, rozteč 3/8"
Drážka lišty: 1,5 mm
Kovaná lišta: ANO
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 4.2 m/s²
Měřená hladina akustického výkonu: 113.4 dB

Praktická ukázka

Produktové video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX