}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Stiga COMBI 1066 HQ

Kód: 2T0070481/ST3
Neohodnoceno
Značka: Stiga
39 990 Kč 33 049,59 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Poháněno jednoválcovým motorem Briggs & Stratton 950e series
  • Snadné a plynulé ovládání rychlosti
  • Boční výhoz a mulčování volitelný
  • Šířka záběru 66 cm, nastavitelná do 6 různých výšek
  • Prostorný 150 l sběrný koš
  • Mulčovací kit STIGA se prodávají samostatně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traktor Stiga, rok výroby 2018, uveden do provozu 2019. Traktor s motorem Briggs & Stratton. Jednoválec 950e series.

Záběr sečení 66 cm, Jeden nůž, Hydrostatická převodovka, Objem koše 150 l. 6 Poloh nastavení výšky sečení 3 - 8 cm. Lze startovat klíčkem i šňůrou.

Traktůrek byl každoročně servisován v autorizovaném servisu. Nyní po garanční údržbě, připraven na sezónu.

!Důležitá informace! Traktůrek je po generálce motoru a šlape lépe, než když vyšel z továrny. Dobré startování, nekouří, nevibruje, jde opravdu dobře.

Na své roky je žací ústrojí i pojezd ve velice dobrém stavu, k traktůrku přidána také nabíječku baterie.


Při rychlém jednání, možná dohoda.

 

Kompaktní, flexibilní a snadno ovladatelný: to je zahradní traktor Combi 1066 HQ . Je dostatečně kompaktní, aby se snadno projel přes úzké brány a průchody; a velmi obratný díky malému poloměr otáčení. S jednoválcovým motorem Briggs & Stratton 950e je tento traktor ideální pro sekání ploch až do 1500 m2.

 

Combi 166 je ideální pro zahrady se složitými tvary, ostrými zatáčkami a náročným designem. Je dostatečně malý na to, aby se vešel do těsných mezer, zatímco jeho malá poloměr otáčení usnadňuje manévrování kolem překážek. Díky svému jednoválcovému motoru , šířce záběru 66 cm a prostornému150 l sběrnému koši je ideální pro sekání ploch až do 1500 m2. Flexibilní systém sekání - včetně 6 výškových pozic - vám umožní vybrat si mezi sbíráním, bočním výhozem a mulčováním. Pro hladkou a bezpečnou jízdu je Combi 1066 HQ vybaven hydrostatickým pohonem ovládaným pedálem. Jednoduše se posaďte, zapněte a můžete vyrazit. mulčovací kit STIGA se prodávají samostatně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní Technika
Šířka sečení: 66 cm
Výkon motoru: 3,6 kW
Typ motoru: Jednoválec
Převodovka: Hydrostat
4x4: NE
Tempomat: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

Od sekaček na trávu až po plotostřihy - všechny inovativní produkty napříč značkami skupiny STIGA Group odstraňují potíže se zahradnickými úkoly. Naše nástroje jsou inteligentní, robustní a procházejí přísnými bezpečnostními testy. Výsledkem je portfolio kvalitního nářadí pro každou zahradu a každého zahradníka.

STIGA působí na českém trhu více než 20 let. STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.