}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-4310SX

Kód: 9944
5 let záruka
Neohodnoceno
Značka: Echo
17 995 Kč 14 871,90 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Obsah motoru 42,9 cm3
  • Výkon (kW/HP) 2,30/3,10
  • Hmotnost 4,3 kg
  • Lišta 38 cm drážka 1,3 mm
  • Řetěz OREGON 95 TXL, 64 článků, rozteč 0,325"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější a nejlehčí pila ve své třídě.   ECHO CS-4310SX je profesionální řetězová pila střední třídy vhodná pro širokou škálu použití včetně kácení. Díky extrémně lehkému a odolnému rámu a výkonnému dvoutaktnímu motoru o objemu 42,9 cm³ poskytuje nejlepší poměr výkonu a hmotnosti ve své třídě.

To znamená, že získáte mimořádnou ovladatelnost a pohodlí, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti výkonu. Špičkový bezprašný systém s odstředivou separací je zmenšenou verzí filtračního systému, který najdete v modelu CS-7310SX. Tento systém využívá odstředivých sil a filtru automobilového typu, aby zajistil, že váš motor a vnitřní součásti zůstanou bez prachu a nečistot, což masivně snižuje potřebu údržby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 2,3 kW
Délka lišty: 38 cm
Hmotnost: 5,0 kg
Obsah motoru: 42,9 cm3
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0,48 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,33 l
Typ řetězu: 95 TXL, 64 článků, rozteč 0,325"
Drážka lišty: 1,3 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 2,6 m/s²
Měřená hladina akustického výkonu: 111.9 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX