}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo LBP-50-250

Kód: 9828
Neohodnoceno
Značka: Echo
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Napětí 50,4 V
  • Typ Li-lon
  • Výkon 226 Wh
  • Hmotnost 1,8 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Li-ion akumulátor, který poskytuje prodlouženou dobu používání, a je snadno použitelný ve všech akumulátorových strojích ECHO řady 50V. Díky své prodloužené kapacitě ji vhodně použijete i v řetězové pile, či fukaru. U vyžínače a plotostřihu Vám pak nabídne delší provozní čas. 
Životnost akumulátoru je až 1500 nabíjecích cyklů. Na akumulátoru je indikátor stavu nabíjení. Nabíjecí cyklus se automaticky po plném nabití zastaví, takže nedochází k přebíjení. 
Akumulátory je možné dobíjet pouze v nabíječce ECHO LCJQ-560. 
Na tento akumulátor je poskytována záruční doba 2 roky bez ohledu na spotřební nebo profesionální použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Echo
Záruka: 2 roky
Výdrž akumulátoru v pile: 32 min
Výdrž akumulátoru ve fukaru: 15 min
Výdrž akumulátoru v plotostřihu: 60 min
Výdrž akumulátoru ve vyžínači: 30 min
Doba nabíjení na 80 %: 48 minut
Doba nabíjení na 100 %:: 88 minut
Napětí: 50,4 V
Typ: Li-Ion
Hmotnost: 1,8 kg
Kapacita: 185 Wh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.