}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo DPB-600

Kód: 8097
5 let záruka
Neohodnoceno
Značka: Echo
5 995 Kč 4 954,55 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Napětí 50,4 V
  • Objem vzduchu 648 m3/h
  • Max. rychlost vzduchu 72,5 m/s
  • Hmotnost bez baterie 3,2 kg
  • Provozní doba až 72 min

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorový fukar vyčistí vaše okolí bez hluku. Velmi nízká úroveň hluku zpříjemní práci obsluze i okolí. Pokročile řízený bezkartáčový motor udržuje vysoký výkon a snižuje spotřebu energie. Vyznačuje se zároveň dlouhou životností a snadnou údržbou. Inovativní design krytu ventilátoru zlepšuje proudění vzduchu, zamezuje vniknutí nečistot a snižuje úroveň hluku.
Nízká hlučnost, nízké vibrace, žádné emise, snadná obsluha.


4Ah akumulátor umožňuje práci při plném výkonu až 15 min. Provozní dobu lze prodloužit použitím 16Ah zádového akumulátoru až na 72 min.
Všechny naše 50V akumulátory jsou kompatibilní se všemi akumulátorovými stroji ECHO. Lze tedy tento 4Ah akumulátor použít také s dalšími akumulátorovými stroji ECHO. Použití 2Ah akumulátoru s fukarem se nedoporučuje.
Prodloužená záruka na fukar po registraci pro domácí použití 5 let, pro profesionální 2 roky.
Záruka na akumulátor 2 roky (bez registrace).

Doplňkové parametry

Kategorie: Echo
Napětí: 50,4 V
Vnější rozměry bez trubic (délkaךířka×výška): 353×187×336 mm
Hmotnost s trubicemi, bez akumulátoru: 3,2 kg
Hmotnost s trubicemi a akumulátorem: 5,0 kg
Objem vzduchu: 648 m³/h
Maximální rychlost vzduchu: 72,5 m/s
Akumulátor: Li-Ion, 56 V (není součástí)
Doba nabíjení 4Ah akumulátoru: cca 88 min
Akustický tlak (EN50636-2-100): 81,9 dB(A)
Vibrace (EN50636-2-100): 0,7 m/s²

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.