}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Baterie Stiga E 475

Kód: 277017008/ST1
Neohodnoceno
Značka: Stiga
7 290 Kč 6 024,79 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
  • Kapacita 7.5Ah
  • Vhodné pro všechny sekačky a nářadí řady STIGA 900
  • Standardní nabíjecí čas 330 minut
  • vhodná pro sekačky a nástroje řady STIGA 700

Detailní informace

Detailní popis produktu

E 475 baterie s kapacitou 7,5 Ah vhodné pro všechny sekačky a nářadí řady STIGA 500, 700 a 900.

 
STIGA ePower
Inteligentní, bezpečně testována společně s produkty STIGA. Akumulátor ePower je akumulátor nové generace. Testy, které děláme na akumulátorech ePower, jsou 5krát přísnější než standardní požadavky. Cílem je zajistit nejvyšší standardy přetrvávající kvality, výkonu, spolehlivosti i zdraví akumulátoru. Naše akumulátory jsou efektivní, protože jsme optimalizovali a zajistili polohu každého jednotlivého článku. Jsou i bezpečné, protože jsme vytvořili prostor pro chlazení vzduchem. A jsou i inteligentní, protože jsme vyvinuli a otestovali elektroniku a software pro ovládání článků. Díky chytrému řízení energie všemi stroji a nástroji provozovanými na výměnné baterie ePower mají delší výdrž i životnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie a příslušenství
Napětí: 48 V
Kapacita baterie: 7,5 Ah
Li-ion baterie jmenovitá energie: 324 Wh
Doba nabíjení (standardní singl nabíječkou): 330 min
Doba nabíjení (duální standardní nabíječkou): 330 min
Doba nabíjení (rychlonabíjecí singl nabíječka): 180 min
Typ článku: Lithium-ion
Hmotnost produktu: 2,12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

Od sekaček na trávu až po plotostřihy - všechny inovativní produkty napříč značkami skupiny STIGA Group odstraňují potíže se zahradnickými úkoly. Naše nástroje jsou inteligentní, robustní a procházejí přísnými bezpečnostními testy. Výsledkem je portfolio kvalitního nářadí pro každou zahradu a každého zahradníka.

STIGA působí na českém trhu více než 20 let. STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.

×

Splátková kalkulačka ESSOX