Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Zenoah

ZENOAH patří mezi jednoho z největších a nejstarších výrobců profesionálních stavebních strojů na světě. Firma ZENOAH byla založena roku 1910 v Tokiu.

Vzhledem k tomu, že se všechny výrobky vyrábějí v Japonsku, je zaručena jejich mimořádná kvalita. Samotná spolehlivost strojů ZENOAH je téměř legendární a to platí také o zahradní technice. Jméno ZENOAH je synonymem pro nejmodernější techniku, tradici a snahu dosáhnout cíle "zelený a čistý" motor. Příkladem pro tuto snahu je Strato-Charged-TM motor, který s velkou rezervou splňuje všechny emisní nařízení, která vstoupila již v platnost od 1. 8. 2007.

Nejmodernější technika, Strato-Charged™, která je založená na dlouhé tradici, historii, a na mottu dosáhnout cíle "zelené a čisté", toto je inspirace pro nové, revoluční produkty, které získávají celosvětový obdiv. ZENOAH si dal za cíl, že bude jedním z rozhodujících hráčů s ohledem na jednoduchost ovládání a s ohledem na životní prostředí.

Žádné produkty značky Zenoah nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení