}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Vozík Stiga Combi

Kód: 13-0952-11
1 hodnocení
Značka: Stiga
7 990 Kč 6 603,31 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Vozík značky Stiga
  • Možnost použít jako ruční káru
  • Užitečná hmotnost 50 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prakticky vozík k připojení ke všem traktorům s možností použití vozíku jako ruční káry. Vozík má plastovou sklopnou korbu o rozměrech 1070 x 770 mm s užitečnou hmotností 50 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Korba: Plastová
Hmotnost užitečná: 50
Vnitřní rozměr korby: 1070 x 770
Bržděný: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

Od sekaček na trávu až po plotostřihy - všechny inovativní produkty napříč značkami skupiny STIGA Group odstraňují potíže se zahradnickými úkoly. Naše nástroje jsou inteligentní, robustní a procházejí přísnými bezpečnostními testy. Výsledkem je portfolio kvalitního nářadí pro každou zahradu a každého zahradníka.

STIGA působí na českém trhu více než 20 let. STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.