}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Plotostřih pro Stiga SGT 226 J

Kód: 6857
Neohodnoceno
Značka: Stiga
2 590 Kč 2 140,50 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Délka lišty 40 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

S použitím výměnného nástavce získáte plotostřih s délkou lišty 40 cm. Ustřihne větve s maximálním průměrem do 25 mm. Úhle nastavení je 180°.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Délka lišty: 39 cm
Maximální průměr řezaných větví: 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

Od sekaček na trávu až po plotostřihy - všechny inovativní produkty napříč značkami skupiny STIGA Group odstraňují potíže se zahradnickými úkoly. Naše nástroje jsou inteligentní, robustní a procházejí přísnými bezpečnostními testy. Výsledkem je portfolio kvalitního nářadí pro každou zahradu a každého zahradníka.

STIGA působí na českém trhu více než 20 let. STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.