}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO PB-265ESLT

Kód: 90952
5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
8 995 Kč 7 433,88 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 25,4 cm3
  • Výkon (kW/HP) 0,70/0,95
  • Max rychlost vzduchu 68,7 m/s
  • Objem vzduchu 618 m3/h
  • Hmotnost 6,0 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Foukač motorový zádový. K úklidu větších ploch. Vybaven odlehčeným startem, antivibračním systémem pro větší komfort obsluhy a LOW-TONE technologií zaručující velice nízkou hlučnost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Obsah motoru: 25,4 cm3
Výkon (kW/HP): 0,70 / 0,95
Max rychlost vzd.: 68,7 m/sec
Objem foukání: 618 m3/h
Hmotnost: 6,0 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX