}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO ES-255 ES + Pracovní rukavice ZDARMA!!! Zprovoznění a zaškolení samozřejmostí.

Kód: 90951
Neohodnoceno
Značka: Echo
9 995 Kč –25 %
es255es large
9 995 Kč –25 % 7 495 Kč 6 194,21 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 25,4 cm3
  • Výkon (kW/HP) 0,79/1,07
  • Max rychlost vzduchu 84,9 m/s
  • Objem vzduchu 600 m3/h
  • Hmotnost 5,8 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální foukač i vysavač vyrobený v USA, s ideálním poměrem hmotnosti a výkonu. Vysavač motorový nesený, vybavený odlehčeným startem a důmyslným drtícím mechanismem snižujícím objem vysávaného materiálu. 

Model ECHO ES-255ES se vyznačuje se především velkou foukací silou, perfektním zpracováním a snadnou obsluhou. Velkoplošný filtr zaručuje bezproblémový chod i v nejtěžších podmínkách. Určen pro domácí náročné uživatele.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Obsah motoru: 25,4 cm3
Výkon (kW/HP): 0,79 / 1,07
Max rychlost vzd.: 84,9 m/sec
Objem foukání: 600 m3/h
Hmotnost: 5,8 kg

Foukač Echo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX