}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO PB-255ES

Kód: 14244
5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
6 995 Kč 5 780,99 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Obsah motoru 25,4 cm3
  • Výkon (kW/HP) 0,79/1,07
  • Max rychlost vzduchu 85,3 m/s
  • Objem vzduchu 600 m3/h
  • Hmotnost 4,8 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční foukač americké výroby má skvělý poměr hmotnosti a výkonu. Vyniká přesným vedením vzduchu díky speciálně tvarované hubici omezující boční výkyvy. Technologie EFFORTLESS START usnadňuje startování a velkoplošný filtr zajišťuje vysoký výkon motoru a prodlužuje servisní intervaly. Je vybaven technologiemi EZ-LOCK (zámek pro jištění spojů, který zaručuje pevný spoj trubic foukačů a vysavačů za všech podmínek) a POSI-LOCK (poskytuje bezpečné spojení a zároveň jednoduché rozpojení dle potřeby). Pomocí adaptéru PBAV-255 je možné z foukače vytvořit vysavač. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Obsah motoru: 25,4 cm3
Výkon (kW/HP): 0,79 / 1,07
Max rychlost vzd.: 85,3 m/sec
Objem foukání: 600 m3/h
Hmotnost: 4.80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX