}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO HCR-165ES

Kód: 90948
5 let záruka
1 hodnocení
Značka: Echo
11 495 Kč 9 500 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 21,2 cm3
  • Výkon (kW/HP) 0,58/0,79
  • Lišta 639 mm
  • Hmotnost 5,1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o plotostřih s odlehčeným startem (EFFORTLESS START). Vybaven otočnou rukojeť pro snadné použití a komfort obsluhy. Disponuje také regulací přesnosti střihu, která zaručuje perfektní výsledek práce a také antivibračním pružinovým systémem. Kalené ostří díky regulaci přesnosti střihu nabízí vždy špičkový 100% výkon. Všechny plotostřihy jsou vyrobeny v profesionální kvalitě s bezpečnostními prvky. Lišta tohoto plotostřihu je vyrobena z hliníku a tím pádem je lehčí a dosahuje ideální délky 639 mm. Díky svému výkonu, velkokapacitnímu filtru a mnoha výše popsaných funkcí je tento plotostřih vhodný pro všestranné úpravy živých plotů. Stejně tak již tento stroj splňuje limity emisí druhého stupně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Obsah motoru: 21.2 cm3
Výkon (kW/HP): 0,60 / 0,80
Lišta: 639 mm
Kapacita palivové nádrže (l): 0,37
Hmotnost: 5.10 kg

Plotostřihy ECHO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX