Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO HC-2020R

Kód: 14229
Neohodnoceno
Značka: Echo
10 995 Kč 9 086,78 Kč bez DPH
Vyprodáno
  • Obsah motoru 21,2 cm3
  • Výkon (kW/HP) 0,58/0,79
  • Lišta 499 mm
  • Hmotnost 4,6 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný profesionální dvoutaktní motor, dlouhé tenké japonské čepele broušené z obou stran, chlazení vzduchem a otočná zadní rukojeť, to jsou přednosti této novinky mezi plotostřihy vhodné jak pro domácí tak pro profesionální použití. Tento model je o celých 0,5 kg lehčím nástupcem modelu HCR-1501, a to dokonce s delší lištou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Obsah motoru: 21.2 cm3
Výkon (kW/HP): 0,58 / 0,78
Lišta: 499 mm
Hmotnost: 4.6 kg

Plotostřihy ECHO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.