}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO HCAS-236ES-LW

Kód: 90950
5 let záruka
Neohodnoceno
Značka: Echo
14 995 Kč 12 392,56 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru 21,2 cm3
  • Výkon (kW/HP) 0,7/1
  • Lišta 519 mm (náklon lišty)
  • Celková délka 1 749 mm
  • Hmotnost 5,9 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorový plotostřih. Prodloužená tyč náhonu umožňuje spolu s výklopným střižným nožem komfort i při nadstandardních pracích a tím zajišťuje i větší bezpečnost uživatele. Technologie TIPGUARD zajišťuje dokonalou ochranu ostří.

Motor o obsahu 21,2 cm³ je vyroben v Japonsku podle nejvyšších standardů kvality a je vybaven technologií, která umožňuje snadné nastartování za všech podmínek.

Lehký a ergonomický design s dokonalým vyvážením pro maximální přesnost a minimalizaci únavy obsluhy. Hřídel svojí délkou umožňuje větší dosah, ale zároveň snadnou manipulaci.

Čepel o délce 519 mm je možné nastavit v rozpětí 135°. Stoj je tedy ideální pro stříhání vysokých a širokých živých plotů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Obsah motoru: 21,2 cm3
Výkon (kW/HP): 0,7 / 1
Lišta: 519 mm (náklon lišty 135°)
Hmotnost: 5,9 kg
Celková délka: 1794 mm

Plotostřihy ECHO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX