Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo SRM-3611 T + Trojzubec, kvalitní popruh, ochranné brýle, míchací nádobka a náhradní kryt ZDARMA!!! Zprovoznění a zaškolení samozřejmostí.

Kód: 90941
Neohodnoceno
Značka: Echo
16 990 Kč 14 041,32 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů) (2 ks)
  • Obsah motoru: 36,3 cm3
  • Výkon (kW/HP): 1,40/1,90
  • Hmotnost: 6,3 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výjimečný řezný výkon s vysokým točivým momentem pro nejnáročnější úkoly. Křovinořez SRM-3611T je výkonný stroj určený pro komerční použití. Díky lehkému, ale robustnímu rámu spolu s objemným vzduchovým filtrem a velkou palivovou nádrží strávíte méně času údržbou a více času prací.

Kombinace profesionálního motoru o obsahu 36,3 cm³ s HIGH TORGUE převodovkou vytváří výjimečný stroj pro náročné komerční práce. Vysoký točivý moment zajišťuje konzistentní a přesné sekání v různě hustých porostech.

Rukojeť ve tvaru „U“ s použitím postroje zvýší pohodlí obsluhy tím, že lépe rozloží váhu stroje a umožňují tak konzistentní plynulý pohyb i po delší dobu. 

Motory ECHO vyrobené v Japonsku podle nejvyšších standardů kvality poskytují vysoký výkon, dobrou akceleraci, nízkou hlučnost, snadnou údržbu, dlouhé servisní intervaly a dlouhodobou životnost.

Ve standardní výbavě je strunová hlava Z5. Jako bonus ZDARMA přidáváme originální trojramenný nůž.

Stroj spadá svým výkonem a konstrukčními vlastnostmi do Série X.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Vnější rozměry: délka x šířka x výška: 1806×646×569 mm
Hmotnost: 6,3 kg
Palivová nádrž: 850 ml
Průměr struny: 2,7 mm
Délka struny: 5 m
Převodový poměr: Redukce 1,62 a kvalitní mazivo na bázi lithia
Typ motoru: Vzduchem chlazený dvoutaktní jednoválcový motor
Zdvihový objem motoru: 36,3 ml (cm3)
Maximální výkon podle ISO 7293: 1,40 kW
Doporučené otáčky chodu naprázdno: 2900 ot./min
Otáčky motoru při max. výkonu motoru: 10 100 ot./min
Zapalovací svíčka: NGK CMR5H
Akustický tlak: 93,8 dB(A)
Spotřeba paliva při max. výkonu motoru: 0,92 l/h
Vibrace (ISO 22867): Levá rukojeť 4,7 m/s², pravá rukojeť 3,4 m/s²

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.