}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo SRM-3611 T

Kód: 90941
5 let záruka
2 hodnocení
Značka: Echo
15 995 Kč 13 219,01 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů) (2 ks)
  • Obsah motoru: 36,3 cm3
  • Výkon (kW/HP): 1,40/1,90
  • Hmotnost: 6,3 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výjimečný řezný výkon s vysokým točivým momentem pro nejnáročnější úkoly. Křovinořez SRM-3611T je výkonný stroj určený pro komerční použití. Díky lehkému, ale robustnímu rámu spolu s objemným vzduchovým filtrem a velkou palivovou nádrží strávíte méně času údržbou a více času prací.

Kombinace profesionálního motoru o obsahu 36,3 cm³ s HIGH TORGUE převodovkou vytváří výjimečný stroj pro náročné komerční práce. Vysoký točivý moment zajišťuje konzistentní a přesné sekání v různě hustých porostech.

Rukojeť ve tvaru „U“ s použitím postroje zvýší pohodlí obsluhy tím, že lépe rozloží váhu stroje a umožňují tak konzistentní plynulý pohyb i po delší dobu. 

Motory ECHO vyrobené v Japonsku podle nejvyšších standardů kvality poskytují vysoký výkon, dobrou akceleraci, nízkou hlučnost, snadnou údržbu, dlouhé servisní intervaly a dlouhodobou životnost.

Ve standardní výbavě je strunová hlava Z5. Jako bonus ZDARMA přidáváme originální trojramenný nůž.

Stroj spadá svým výkonem a konstrukčními vlastnostmi do Série X.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 1,4 kW
Typ motoru: Dvoutakt
Hmotnost: 6,3 kg
Obsah motoru: 36.3 cm³
Maximální otáčky motoru: 10 100 ot./min
Typ karburátoru: membránový
Objem palivové nádrže: 0.85 l
Spotřeba paliva: 0.92 l/h
Sytič: Manuál
Hladina vibrací pravá rukojeť: 3.4 m/s
Měřená hladina akustického výkonu: 107.6 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX