Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo SRM-520 ES + Trojzubec, kvalitní popruh, ochranné brýle, míchací nádobka a náhradní kryt ZDARMA!!! Zprovoznění a zaškolení samozřejmostí.

Kód: 90943
Akce
Neohodnoceno
Značka: Echo
23 995 Kč 19 830,58 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů) (2 ks)
  • Obsah motoru: 50,2 cm3
  • Výkon (kW/HP): 2,16/2,94
  • Hmotnost: 9,0 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi výkonný křovinořez, který navazuje na oblíbený model SRM-510ES, kde došlo k inovaci především v oblasti pohodlí obsluhy (antivibrační systém, vylepšený ramenní popruh). Stroj disponuje zvětšeným vzduchovým filtrem pro dobrý chod a dlouhou životnost motoru ve ztížených podmínkách. Odlehčený start (EFFORTLESS START) zaručuje komfortní obsluhu. Vhodný pro profesionální využití s antivibračním systémem. Samozřejmostí je špičková kvalita zajištěná původem v Japonsku. Součástí základní výbavy je trojcípý nůž, ochranné brýle a dokonale zpracovaný ramenní popruh. Výbavou navíc zdarma je strunová hlava.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Vnější rozměry: délka x šířka x výška: 1835 x 705 x 560 mm
Hmotnost: 9 kg
Palivová nádrž: 790 ml
Převodový poměr: Redukce 1,33 a kvalitní mazivo na bázi lithia
Typ motoru: Vzduchem chlazený dvoutaktní jednoválcový motor
Zdvihový objem motoru: 50,2 ml (cm3)
Maximální výkon podle ISO 7293: 2,16 kW
Doporučené otáčky chodu naprázdno: 2800 ot./min
Otáčky motoru při max. výkonu motoru: 12 000 ot./min
Zapalovací svíčka: NGK BPMR8Y
Akustický tlak: 97,7 dB(A)
Spotřeba paliva při max. výkonu motoru: 1,23 l/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.