Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO SRM-2621ES + Trojzubec, kvalitní popruh, ochranné brýle, míchací nádobka a náhradní kryt ZDARMA!!! Zprovoznění a zaškolení samozřejmostí.

Kód: 90936
Akce
Neohodnoceno
Značka: Echo
13 995 Kč 11 566,12 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů) (2 ks)
  • Obsah motoru: 25,4 cm3
  • Výkon (kW/HP): 1,0/1,4
  • Hmotnost: 6 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek usnadňuje změnu do přepravní polohy a větší vykrojení krytu sečení poskytuje lepší přehled o sečeném porostu. Nové pevné poutko umožňuje snadné připevnění stroje k postroji pouze jednou rukou.

SRM-2621ES je nejvýkonnějším křovinořezem ve své třídě s profesionálním 2taktním motorem o obsahu 25,4 cm³. Antivibrační uložení motoru a jeho nízká hmotnost zvyšuje komfort obsluhy a snižuje únavu při práci. Skládaný papírový vzduchový filtr prodlužuje servisní intervaly. Pěnový předfiltr zachytává prach a nečistoty, aby se nedostávaly do záhybů papírového filtru. Kryt filtru je ručně odnímatelný, dostanete se k němu bez použití nářadí.

Ve standardní výbavě je rychlonavíjecí strunová hlava SF400 a trojramenný vyžínací nůž.

Tento křovinořez patří svými vlastnostmi a technickým řešením do Série X.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Hmotnost: 5.8 kg
Vnější rozměry: 1774×646×536 mm
Palivová nádrž: 600 ml
Průměr struny: 2,4 mm
Délka struny: 3,5 m
Převodový poměr: Redukce 1,36 a kvalitní mazivo na bázi lithia
Typ motoru: Vzduchem chlazený dvoutaktní jednoválcový motor
Zdvihový objem motoru: 25,4 ml (cm3)
Maximální výkon podle ISO 7293: 1,0 kW
Doporučené otáčky chodu naprázdno: 3000 ot./min
Otáčky motoru při max. výkonu motoru: 9400 ot./min
Zapalovací svíčka: NGK CMR7H
Akustický tlak: 93 dB(A)
Spotřeba paliva při max. výkonu motoru: 0,61 l/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.