}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo GT-222 ES

Kód: 14142
5 let záruka
Neohodnoceno
Značka: Echo
4 995 Kč 4 128,10 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Obsah motoru: 21,2 cm3
  • Výkon (kW/HP): 0,71/0,97
  • Hmotnost:4,3 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlehčí vyžínač vhodný pro dokončovací práce okolo plotů, cest a stromů. Pohodlná obsluha a vysoká produktivita za skvělou cenu, včetně technologie ECHO ES START pro snadné nastartování.

Motor o obsahu 21,2 cm³ profesionální kvality vám umožní posekat houževnatou i delší trávu na jeden zátah.

Nízké vibrace v kombinaci s přesným vyvážením umožňují pohodlnou práci. Ohnutá tyč na konci je ideální pro sečení okolo stromů a v blízkosti plotů. Technologie ECHO ES START zabezpečuje snadné nastartování.

Vysoce odolný dvoustupňový vzduchový filtr lépe filtruje vzduch než běžný filtr a kvalita použitých součástek prodlužuje životnost stroje, obojí pak prodlužuje servisní intervaly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 0,7 kW
Typ motoru: Dvoutakt
Hmotnost: 4,3 kg
Obsah motoru: 21.2 cm³
Maximální otáčky motoru: /
Typ karburátoru: membránový
Objem palivové nádrže: 0,4 l
Spotřeba paliva: 0,45 l/h
Sytič: Manuál
Hladina vibrací pravá rukojeť: 4.9 m/s2
Měřená hladina akustického výkonu: 105.0 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.