}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo LCJQ-560

Kód: 8115
Neohodnoceno
Značka: Echo
2 995 Kč 2 475,21 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky této nabíječce budete mít své baterie vždy rychle nabité. Nabíječka disponuje indikátorem stavu nabíjení a po nabití baterie se nabíjení automaticky vypne, takže nedochází k přebíjení baterií. 
Na tuto nabíječku je poskytována záruční doba 2 roky bez ohledu na spotřební nebo profesionální použití.

 

 

 

2Ah akumulátor – na 80 %: 24 min; na 100 %: 42 min

4Ah akumulátor – na 80 %: 48 min; na 100 %: 88 min

16Ah akumulátor (zádový) – na 80 %: 225 min; na 100 %: 336 min

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Echo
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

×

Splátková kalkulačka ESSOX