}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Stiga Bio Master 2200

Kód: 290000222/ST1
3 hodnocení
Značka: Stiga
4 590 Kč 3 793,39 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Vysokoobrátkový
  • Elektrický
  • Talířový drtič

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drtič STIGA BIO MASTER 2200 dokáže přetvořit odpadní materiál na mulč pro květinové záhony. Dva reverzní nože dokáží rozdrtit větve s tloušťkou až 40 mm na malé kousky, které jsou vhodné pro následné využití při zahradničení nebo pro snadnou likvidaci. BIO MASTER 2200 je elektrický drtič poháněný motorem o příkonu 2200 W. Je snadno sestavitelný a rozložitelný, kompaktní a disponuje 50litrovým vakem a kolečky, což znamená, že je vždy připraven vyjet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické
Záruka: 2 roky
Motor: Elektrický
Výkon motoru: 2200 W
Maximální průměr větví: 40 mm
Metoda drcení: Rotující nože
Otočné nože s oboustranným ostřím: ANO
Sběrací koš uvnitř balení: ANO
Bezpečnostní vypínač: ANO
Podavač materiálu: ANO
Hladina hluku: 104 dB
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

Od sekaček na trávu až po plotostřihy - všechny inovativní produkty napříč značkami skupiny STIGA Group odstraňují potíže se zahradnickými úkoly. Naše nástroje jsou inteligentní, robustní a procházejí přísnými bezpečnostními testy. Výsledkem je portfolio kvalitního nářadí pro každou zahradu a každého zahradníka.

STIGA působí na českém trhu více než 20 let. STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.