}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Stiga Bio Silent 2500

Kód: 9681
1 hodnocení
Značka: Stiga
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
  • Vysokoobrátkový
  • Elektrický
  • Válcový drtič

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický drtič STIGA BIO SILENT 2500 bude vaším spolehlivým a tichým spojencem při úklidu a údržbě vaší zahrady. Má rotační válečkový řezací systém s osmi zuby, který dokáže řezat větve až do průměru 40 mm pomocí své nastavitelné funkce drcení. Rozdrcený materiál může být rychle zlikvidován nebo opětovně využit různými způsoby, například jako mulč pro květinové záhony. Jeho kompaktní rozměry a dvě zadní kola usnadňují používání a přepravu drtiče. Plastový zásobník pojme až 60 litrů rozdrceného materiálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické
Záruka: 2 roky
Motor: elektrický
Výkon: 2500 W
Maximální průměr větví: 40 mm
Metoda drcení: Ozubené kolo proti přítlačné desce
Sběrací koš uvnitř balení: Plastový 60 l
Bezpečnostní vypínač: ANO
Zpětný chod: ANO
Sběrací koš integrovaný do celku stroje: ANO
Hladina hluku: 89 dB
Hmotnost: 28,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

Od sekaček na trávu až po plotostřihy - všechny inovativní produkty napříč značkami skupiny STIGA Group odstraňují potíže se zahradnickými úkoly. Naše nástroje jsou inteligentní, robustní a procházejí přísnými bezpečnostními testy. Výsledkem je portfolio kvalitního nářadí pro každou zahradu a každého zahradníka.

STIGA působí na českém trhu více než 20 let. STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.

×

Splátková kalkulačka ESSOX