Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

SEKACÍ HLAVA Combi Pro 110 Q Plus

Kód: 6674
Neohodnoceno
Značka: Stiga
45 990 Kč 38 008,26 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Záběr sečení 110 cm
  • Tři nože
  • Elektrické nastavení výšky střihu
  • Systém QuickFlip
  • Combi: zadní výhoz nebo mulčování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žací ústrojí o šířce 110 cm pro model STIGA Park a Park Pro s technologií QuickFlip. Stiga Park (500 W - 500 WX - Park Special - 700 W - 700 WX - 900 WX), Castelgarden ( XP - XZ ), ATCO (Centurion).

Žací ústrojí Combi navržené pro řadu riderů Park a Park Pro , je možné ho používat v režimu zadního výhozu nebo mulčování. Žací ústrojí o šířce 110 cm má tři nože a robustní trubkový rám, který jej chrání proti nechtěným nárazům. Výška střihu se nastavuje elektricky a může být nastavena od 25 do 90 mm. Žací ústrojí je opatřeno předními otočnými pomocnými kolečky, které na zemi nezanechávají žádné stopy. Systém QuickFlip umožňuje zvednutí žacího ústrojí pro účely čištění a údržby bez demontáže předního řemenu. Stiga Park ( 500 W - 500 WX - Park Special - 700 W - 700 WX - 900 WX), Castelgarden ( XP - XZ ), ATCO (Centurion).

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekací agregáty, vozíky a doplňky
Šířka záběru: 110 cm
Nastavení výšky sečení: elektrické
Výška sečení: 25–90 mm
Volně otočné nože: ANO
Směrová manévrovací kolečka : ANO
Ochranný ocelový rám: ANO
Nastavitelné čistící a servisní polohy: ANO
Typ systému drcení: Combi - přepínání mulčování mezi mulčováním a zadním výhozem
Hmotnost produktu: 72 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

STIGA působí na českém trhu více než 20 let STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.