}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Stiga SRC 36 V

Kód: 211360042/ST1
1 hodnocení
Značka: Stiga
8 980 Kč 7 421,49 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Motorový kultivátor s variací záběru
  • Motor 1.9 kW
  • Záběr až 36 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotační kultivátor STIGA SRC 36 V skvěle kombinuje pohodlí a manévrovatelnost. Tento kultivátor je poháněn benzínovým motorem o objemu 123 cm3. Čtyři rotory (2 na každé straně) umožňují zpracování půdy až do hloubky 20 cm na šířce 36cm, zajišťují účinnou likvidaci hrudek a snadno připravuje půdu pro sadbu, či výsev. SRC 36 V je vybaven 1 předním kolem, které usnadňuje jeho přepravu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Značka motoru: Stiga
Obsah: 123 cm³
Výkon: 1,9 kW
Záběr: 36 cm
Plecí nože: 4
Průměr nožů: 245 mm
Hmotnost: 29 kg
Hladina vibrací: 4.5 m/s2
Měřená hladina akustického výkonu: 91 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

Od sekaček na trávu až po plotostřihy - všechny inovativní produkty napříč značkami skupiny STIGA Group odstraňují potíže se zahradnickými úkoly. Naše nástroje jsou inteligentní, robustní a procházejí přísnými bezpečnostními testy. Výsledkem je portfolio kvalitního nářadí pro každou zahradu a každého zahradníka.

STIGA působí na českém trhu více než 20 let. STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.

×

Splátková kalkulačka ESSOX