}
Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-280TES

Kód: 14055
5 let záruka
Neohodnoceno
Značka: Echo
10 495 Kč 8 673,55 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Obsah motoru: 26,9 cm3
  • Výkon (kW/HP): 1,07/1,46
  • Hmotnost: 3,0 kg
  • Lišta: 25 cm: drážka 1,3 mm
  • Řetěz: OREGON 91 P, 40 článků; rozteč 3/8"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální vyvětvovací pila, která je nástupcem nejprodávanější pily všech dob, modelu CS-260TES. Výkon je navýšen z 0,86 na 1,04kW při nárůstu hmotnosti pouhých 0,1kg. Díky navýšení je nyní řezný výkon o 9% vyšší a poskytuje tak dostatečnou výkonovou rezervu. Systém pro redukci vibrací stejně jako systém G-FORCE pro odsávání nečistot ze vzduchového filtru jsou samozřejmostí, který je dostupný bez potřeby nářadí.

 

Pily řady TES vynikají ergonomickým uspořádáním ovládacích a konstrukčních prvků. Madlo je upevněno tak, aby umožňovalo pohodlnou manipulaci v co největším rozpětí. Palivová pumpička je umístěna v blízkosti karburátoru pro zvýšení efektivity nasávání. Jedná se o špičku ve své kategorii. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednoruční
Záruka: 5 let
Výkon motoru: 1.07 kW
Délka lišty: 25 cm
Hmotnost: 3,0 kg
Obsah motoru: 26.9 cm³
Otáčky motoru: /
Sytič: Manuální s automatickým návratem
Palivová nádrž: 0.24 l
Olejová nádrž mazání řetězu: 0,16 l
Typ řetězu: 91 PX, 40 článků, rozteč 3/8"
Drážka lišty: 1,3 mm
Kovaná lišta: NE
Vyhřívané rukojeti: NE
Vibrace: 3.9 m/s²
Měřená hladina akustického výkonu: 108.1 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.