Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo HCR-610

Kód: 90945
Neohodnoceno
Značka: Echo
4 195 Kč 3 466,94 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Výkon 700 W
  • Lišta 600 mm
  • Napětí 230 V
  • Hmotnost 3,92 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické
Výkon (kW): 700 W
Napětí: AC 230V
Lišta: 600 mm
Hmotnost: 3.90 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.