Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

TECHline NEXTTECH Q THE CROSSER

Kód: 9934
Neohodnoceno
Značka: VeGA
92 990 Kč 76 851,24 Kč bez DPH
Na dotaz
  • SEKÁ AŽ 3 500 m2
  • INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ A NASTAVENÍ
  • NÁRAZOVÉ SENZORY CHRÁNÍ CELOU RODINU
  • SVAHOVA DOSTUPNOST 75%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotická travní sekačka ZCS NEXTECH L Q - robot nové generace s pohonem všech 4 kol a RADAREM. Velmi chytrý, velmi flexibilní … budoucnost je již zde!

NEXTTECH L Q je nová robotická sekačka řady TECH určená pro trávníky se svahem až 75%. Díky svým 4 pohonným, elektricky řízeným kolům a 10Ah baterií zvládne robot extrémně strmé kopce a nerovnosti a je také velmi výkonný u okraje svahu (až 65%). Jeho vysoká úroveň účinnosti je dána pohonným motorem všech 4 kol umožňující speciální otáčení robota dopředu při jízdě do svahu. NEXTTECH L Q se pohybuje ve všech směrech díky řízení kol bez nutnosti riskantních manévrů na svahu. Jeho kompaktní a čtvercový tvar (pouze 53 cm) činí jakýkoli pohyb velmi příjemným i na rovném a hladkém povrchu. Rukojeti na 4 stranách umožňují bezpečný a snadný přenos. NEXTTECH L Q je vybaven speciálním radarovým senzorem, který umožňuje robotovi zjistit, kde se překážka nachází, aniž byste museli kolem překážky instalovat drát.

Stromy, květinové záhony, židle a jakékoli jiné předměty na trávníku jsou detekovány pomocí radaru na povrchu robota, aby se zabránilo jakémukoli nárazu do předmětu. Méně nárazů, větší bezpečnost, delší životnost robota! 

 

Výkonná baterie a 29 cm dlouhá čepel nového modelu NEXTTECH L Q umožňují manipulaci s velkými plochami. Díky silné baterii je robot schopen pracovat 2 a půl hodiny a zvládat plochy až do velikosti 3 500 m2. Je vybaven všemi nejnovějšími technologiemi (Dotykový displej, ZCS Connect, GPS, Bluetooth a GSM) a má vysokou schopnost pracovat společně s dalšími roboty. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty (SMART ASSISTANT) a  s AMICO.

 

Model NEXTTECH L Q v sobě spojuje charakteristiky flexibility a modularity s technologickými inovacemi této řady. Obsahuje zabudované zařízení ZCS Connect, které spolu s technologiemi GPS, Bluetooth a GSM umožňuje připojení k robotu, a to kdekoliv, kdykoliv a zcela bezpečně. Je možné zastavovat, zapínat, vyřazovat ze sečení určité plochy a sledovat robot jednoduchým dotykem tlačítka. Díky alarmu geo-oplocení umožňuje systém upozornit uživatele, když robot opustí prostor zahrady. Tak budete vždy informováni o pohybech, které váš model dělá. Dále je vybaven technologicky pokročilým systémem zabraňujícím krádežím. Technologie ZCS je uživatelsky přivětivější a interaktivnější: umožňuje snadnější sekání vašeho trávníku zcela nezávislým způsobem. A to neustále, kdekoliv a kdykoliv. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty (SMART ASSISTANT) a s AMICO.

 

HLAVNÍ VÝHODY ROBOTA:

- Procesory a základní deska poslední generace

- RADAR pro detekování překážek

- 4 hnací a řídící kola - pohon 4x4

- Vysoce účinné bezkomutátorové motory

- Výkonné a chytré Li-Ion baterie

- Smart asistent

- ZCS Connect

- Bluetooth a GSM

- Svahy až 75 %

- Zvládá až 8 oddělených ploch

- Snímač úsporného režimu

- 4bodová hvězdicová čepel délky 29 cm

- Pryžová kola

- Kloubové spojení

- Dotykový displej

 

LI-ION BATERIE, které jsou standardní u všech modelů, umožňují robotu dosahovat dlouhých pracovních cyklů.

Základní deska poslední generace. Proscesory jsou rychlejší a jsou schopny zpracovat více dat vyšší rychlostí s nižším příkonem.

Čepele z nerezové oceli sekají trávu s každodenním mulčovacím účinkem, čímž zaručují zelený, zdravý trávník, který vyžaduje stále méně hnojiva.

Vynikající pryžová hnaná kola umožńují zvládat svahy až o sklonu 45%.

Vlastní aplikace umožňuje konfiguraci a správu robota několika jednoduchými kliknutími.

Inovační a kompaktní. Vysoký stupeň inovace pro práci na složitých plochách.

 

Přijímač bluetooth: Pro přenos softwarových aktualizací z chytrého telefonu / tabletu do robota a pro používání aplikace ze systému iOS a Android.

Senzor Úsporného Režimu: Pro rozpoznávání posekaných ploch a zkrácení pracovních dob ve prospěch trávníku a za účelem nižšího opotřebení robota.
Bezkomutátorové motory: Robot je vybaven bezkomutátorovým motorem, což zajišťuje delší životnost, nižší vybíjení baterie a sníženou hlučnost.
Dešťový senzor: Zaznamenává výskyt deště a aktivuje návrat robotické sekačky do nabíjecí stanice.

Sekání SDM: Nový satelitní navigační systém vycházející z pokročilých algoritmů, který ukládá do robota právě posekané plochy. Robot vytváří virtuální mapy a seká na dlouho nesekaných plochách déle, čímž zajišťuje úsporu času a vyšší efektivitu.

Modul ZCS Connect: Pro připojení robota a interakci s ním, a to kdekoliv a kdykoliv. Toto nové zařízení označené ZCS umožňuje připojení a komunikaci s robotem, a to kdekoliv a kdykoliv (pomocí vašeho chytrého telefonu či tabletu). Pomocí aplikace je možné nastavovat časové profily robota, ověřovat místo (geolokalizace), izolovat a nebo zpracovávat konkrétní části zahrady (Go Away), sledovat stav robota a přijímat upozornění, když se dostane ze zahrady (alarm geo-oplocení,pokročilý systém bránící krádežím). Díky funkcím Go Home a Work Now je možné zadat pokyn k návratu do dobíjecí stanice a k práci na zahradě.

SMART ASSISTANT - novinka: Modely vybavené ZCS Connect umí komunikovat s uživatelem díky nové funkci SMART ASISTENT (Apple Siri, Google Home a Amazon Alexa). Funkce SMART ASISTENT umožňuje odesílat hlasové příkazy, žádat o informace týkající se fungování robota stejně jako pracovní statistiky.

+ INFINITYSYSTEM: Inovativní navigační systém, který umožňuje několika robotům spravovat současně oblast

inteligentním a integrovaným způsobem. Prostřednictvím cloudových technologií a ZCS Connect vytváří neustále sdílenou virtuální mapu oblasti, která má být sekána. Sdílená mapa umožňuje robotům znát již posekané mikro oblasti optimalizující pracovní dobu, aniž by zanedbávala jakoukoli oblast a to s maximální přesností. Roboti vybavené + INFINITYSYSTEM se dokážou znovu nastavit tak, abynpracovali v oblastech, které časem zvětšily svůj povrch. Vnějši plochy, které se stanou „yardy“, lze spravovat v perfektní kombinaci se všemi ostatními zelenými prostory. Systém + INFINITYSYSTEM se doporučuje pro údržbu středních / velkých prostor až po velmi velké plochy, jako jsou sportovní hřiště, letiště a golfová hřiště.

Nacházíme se v éře digitálních technologií, a to se netýká jen internetu, cloudové technologie a konektivity, ale také uživatelského uzpůsobení a flexibility chytrých produktů. To vedlo ke zrození nového a revolučního systému NEXTTECH. Generace Z (postmileniální) robotických sekaček na trávu ZCS jsou navržená tak, aby předvídala budoucí potřeby.

 Všechny napájecí zdroje se dodávají s chytrými bateriemi!

Li-Ion baterie jsou vybaveny technologii Bluetooth za účelem výměny informací se základní deskou, optimalizace nabíjeni a přikonu a sledováni stavu baterie samotné.

Pohon 4x4 byl navržen tak, aby umožňoval sečení robota na extrémně nerovných zahradách a zajistil vyšší stupeň stability a přilnavosti při nižším tlaku na trávník. Na zahradě nebudou žádné překážky a vy si můžete naplno užívat svůj krásně upravený venkovní prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní Technika
Záruka: 2 roky
Zdroj energie: Lithium-iontová baterie
Typ motoru: Bezkomutátorový
Typ baterie: Lithium-ion
Napětí baterky: 25.9 V
Kapacita baterie: 2 x 5 Ah
Počet baterií: 2
Nabíjecí systém: Automatický
Maximální pracovní doba: 150min
Maximální pracovní plocha (-20%): 3 500 m²
Metoda sečení: Náhodný
Šířka záběru: 18 cm
Rozsah výšky sečení: 25 - 70 mm
Typ nože: 4 bodová hvězdicová čepel
Otáčky nože: 2850 rpm
Zpět do stanice: Na vodiči
Dešťové senzory: Ano
Maximální spravované oblasti: 8
Maximální sklon: 70%
Maximální přípustný svah: 75%
Uživatelské rozhraní: Dotykový displej
Smart APP: Ano
Kontrola APP: Ano
Přijímač Bluetooth: Ano
Ochranný kryt stanice: Volitelný
Upevňovací hřeby: 40 Pc
Senzor zvednutí: Ano
PIN kód: Ano
Nárazový senzor: NE
Snímač náklonu: Ano
Hmotnost produktu: 18,5 kg
Délka produktu: 533 mm
Šířka produktu: 533 mm
Výška produktu : 333 mm

Sekačky řady 200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zahradní technika značky VeGA, kterou výhradně od roku 2005 dováží do České republiky firma V–GARDEN s.r.o., nabízí ze svého sortimentu velice zajímavé produkty. Sortiment výrobků má široký záběr od malých vyžínačů, elektrických sekaček, benzinových sekaček, křovinořezů, motorových pil, sněhových fréz až po velké štípače na dřevo. Výrobky VeGA lze používat na Vaší zahradě po všechna čtyři roční období. Výrobky značky VeGA si získaly za poslední roky velkou oblibu mezi zákazníky pro svůj vysoký stupeň výbavy, kvalitu zpracování a v neposlední řadě díky ceně, která je vždy velmi zajímavá.