Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Stiga Estate 3084 H + Zprovoznění a zaškolení samozřejmostí.

Kód: 2T2110281/14
Tip
13 hodnocení
Značka: Stiga
61 900 Kč 51 157,02 Kč bez DPH
Na dotaz
  • Záběr 84 cm
  • Motor Briggs a Stratton 13,5 HP
  • Objem koše 240 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nově vylepšený, pohyblivý a snadno ovladatelný traktor je poháněn motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 13,5 HP. Má hydrostatickou převodovku s plynule měnitelnou rychlostí vpřed i vzad. Dvounožová sekací hlava s elektromagnetickým zapínáním má záběr 84 cm, což umožňuje výborné manévrování na pozemku při sečení a zároveň průjezd běžnými dveřmi při skladování. Výšku sečení lze nastavit v sedmi polohách v rozmezí 25–80 mm, sekací agregát má antiskalpovací kolečka. Sběrací koš má objem 240 litrů. Traktor má navíc přední LED světla, nárazník a nastavitelné sedadlo. 

Bonus pro vás:
Stroj vám dodáme zkompletovaný, zalitý provozními kapalinami a připravený k okamžitému použití. Při předání stroje vám poskytneme kompletní školení o obsluze a bezpečnosti práce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní Technika
Záruka: 5 let
Elektrický startér: ANO
Značka motoru: Briggs & Stratton
Typ motoru: Power Built 3130 AVS
Počet válců / výkon: 1/13,5 HP
Pohon zadních kol: ANO
Hydrostatická převodovka: ANO
Maximální pojezdová rychlost : 8.8 km/h
Velikost kol vpředu: 15"
Velikost kol vzadu: 18"
Záběr sečení: 84 cm
Centrální nastavení výšky sečení: ANO
Počet nastavitelných výšek: 7
Rozmezí výšek sečení: 25-80 mm
Integrovaný sběr: ANO
Objem koše: 240 l
Mulčovácí vložka: ANO
Sklopné sedadlo: ANO
Nárazník: ANO
Elektromagnetická spojka sečení: ANO
Multifunkční displej: jedna LED
Nabíječka baterie: ANO
Signál plného koše: ANO
Bezpečnostní vypínač pod sedadlem: ANO
Brzda nožů: ANO
Parkovací brzda: ANO
Přední světlo: ANO
Hmotnost: 165 kg
Hladina hluku: >100 dB

Stiga Estate 3084 H

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
AH Avatar autora hodnocení firmy 31.3.2021 19:23
Chci pár slov o této rodinné firmě. U firmy AMIPO Bílý Ujezd jsem zakoupil před rokem zahradní traktor Stiga 3084 H už při zakoupení jsem byl mile překvapen jednáním pana jednatele,kterými mi traktor přivezl v termínu domluveném v prodejně. Tento rok jsem začátkem března zakoupil zahradní vertikutátor a nechal jsem si doporučit značku stroje. Po domluvě a doporučení na které jsem po dobrých zkušenostech dal, jsem byl mile překvapen. Vertikutátor byl dodán opět přesně a v termínu domluveném v prodejně. Byl mi předveden a byl předán s plnou nadrží benzínu jako dárek.Zahradu mám 4000 m tak jsem se pustil do práce stroj šel perfektně a splnil nadmíru moje očekávání.Tímto chci poděkovat jednateli firmy za skvělé služby a férové jednání p.Novotnému.Děkuji a Všem zahrádkářům vřele doporučuji.
Odpovědět

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

STIGA působí na českém trhu více než 20 let STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.