Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Stiga SE 1835 (14) + Dárek - Pilník na řetěz ZDARMA!!! Zprovoznění a zaškolení samozřejmostí.

Kód: 9660
Neohodnoceno
Značka: Stiga
2 900 Kč 2 396,69 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • 1800 W ELEKTRICKÝ MOTOR
  • 35 CM (14") LIŠTA
  • RYCHLOST ŘEZU 10 M/S
  • ČISTÁ HMOTNOST 4,2 KG BEZ LIŠTY A ŘETĚZU
  • SYSTÉM RYCHLÉHO NAPÍNÁNÍ ŘETĚZU

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická řetězová pila SE 1835, poháněná kvalitním motorem o výkonu 1,8 kW, usnadňuje řezání. Aby zvládla i ty nejnáročnější úkoly, přichází tato robustní řetězová pila s vysoce kvalitní 35 cm lištou a řetězem. A pro vaši bezpečnost je SE 1835 vybaven ruční brzdou řetězu, která zastaví motorovou pilu v okamžiku zpětného rázu.

Pokud potřebujete prořezat zahradu nebo zdolat padlý kmenů, řetězová pila SE 1835 vám vše usnadní, a to díky výkonnému motoru 1,8 kW , špičkové 35cm liště a řetězu. Pro vaši úplnou bezpečnost zastaví ruční brzda řetězové pily provoz za zlomek vteřiny a při silných zpětných rázech, uvolní brzda řetěz automaticky. SE 1835 je vybavena automatickým olejovým čerpadlem a přehledném kontrolním okénkem hladiny oleje. A otočením šroubu můžete rychle nastavit správné napnutí řetěz. Jednoduše zapojte, zapněte a pusťte se do práce!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní Technika
Motor: elektrický
Výkon: 1,8 kW
Délka lišty: 35 cm
Typ lišty a řetězu: 3/8" . 050
Celková hmotnost: 5,4 kg
Napínání řeťězu bez nářadí: Ano (zabudovaná)
Mechanická brzda řeťězu: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

O společnosti STIGA

 

Každá zahrada – ať upravená či nepravená,  jednoduchá či hýřící barvami , s pravidelnými či nepravidelnými tvary – má svého majitele a každý z nich má své představy. Stiga má ráda tuto různorodost , a proto je pro nás výzvou nabídnout takovou škálu výrobků, která by umožnila snadnou a příjemnou údržbu zahrady všem.

YOUR GARDEN, YOUR LIFE

STIGA působí na českém trhu více než 20 let STIGA je tradiční švédská značka, která vznikla již v roce 1934. Výrobky nesoucí značku STIGA se vždy vyznačovaly technickou dokonalostí, jedinečností, technologickou vyspělostí moderním nordickým designem.