Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-2400 + Pilník na řetěz ZDARMA!!! Zprovoznění a zaškolení samozřejmostí.

Kód: 90933
Neohodnoceno
Značka: Echo
4 195 Kč 3 466,94 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Výkon: 2400 W
  • Napětí: 230 V
  • Lišta: 40 cm
  • Hmotnost: 3,95 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řětězová pila s prodlouženou lištou, příčně uloženým motorem, beznástrojovým napínáním řetězu a automatickým mazáním řetězu. Vhodná pro kutily preferující elektrický pohon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní Technika
Výkon (kW): 2400 W
Napětí: 230 V
Lišta: 40 cm
Hmotnost: 3,95 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.