Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo CS-2000 + Pilník na řetěz ZDARMA!!! Zprovoznění a zaškolení samozřejmostí.

Kód: 14070
Neohodnoceno
Značka: Echo
3 495 Kč 2 888,43 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Výkon: 2000 W
  • Napětí: 230 V
  • Lišta: 35 cm
  • Hmotnost: 3,97 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řětezová pila s příčně uloženým motorem a beznástrojovým bočním napínáním řetězu. Tato pila je též vybavena automatickým mazáním řetězu. Vhodná pro kutily preferující elektrický pohon a pro lehčí práci na zahradě. Díky beznástrojovému napínání řetězu je i čištění a údržba pily hračkou.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní Technika
Výkon (kW): 2000 W
Napětí: 230 V
Lišta: 35 cm
Hmotnost: 3,97 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.