Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

VeGa KOMFORT TITAN 9900 STRONG + Pozinkovaná základna ZDARMA!!!

Kód: 9817
Neohodnoceno
Značka: VeGA
29 990 Kč 24 785,12 Kč bez DPH
Na dotaz
  • Zesílená hliníková konstrukce
  • 4x střešní okna, dvojité posuvné dveře
  • Komůrkový polykarbonát 6 mm s UV filtrem
  • Plocha 9,8 m²

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální drážková konstrukce skleníků je vyrobena ze zesílených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilů. Jedná se o moderní dokonalé řešení, které ještě výrazně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Oproti zastaralému drátkovému systému, který se už téměř moc nepoužívá, se zároveň zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru a sněhové zátěži. Na prosklení je použito velice kvalitních tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek o síle 4-6 mm a s UV slunečním filtrem.
Tento polykarbonát prošel německou certifikovanou zkušebnou TUV Rheinland, což zaručuje vysokou kvalitu a stálost polykarbonátových desek. Skleníkům této celé modelové řady KOMFORT je zdarma dodávána masivní pozinkovaná základna sloužící pro bezproblémové používání skleníku i bez pevného základu. Velice nadstandardní výška skleníku se základnou 223-250 cm je koncipována pro běžné evropské uživatele, kteří mají rádi dostatečný prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleníky a zahradní nábytek
Záruka: 2
PLocha: 9,8 m²
Konstrukce: Hliníková
Prosklení: Komůrkové polykarbonátové desky síly 6 mm (dutinka) s UV filtrem
Základna: ANO
Ventilační střešní okno: 4x
Dveře Š x V: 90 x 175 cm
Posuvné dveře: 2 x
Rozměry V x D x Š: 2500 x 3500 x2810 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zahradní technika značky VeGA, kterou výhradně od roku 2005 dováží do České republiky firma V–GARDEN s.r.o., nabízí ze svého sortimentu velice zajímavé produkty. Sortiment výrobků má široký záběr od malých vyžínačů, elektrických sekaček, benzinových sekaček, křovinořezů, motorových pil, sněhových fréz až po velké štípače na dřevo. Výrobky VeGA lze používat na Vaší zahradě po všechna čtyři roční období. Výrobky značky VeGA si získaly za poslední roky velkou oblibu mezi zákazníky pro svůj vysoký stupeň výbavy, kvalitu zpracování a v neposlední řadě díky ceně, která je vždy velmi zajímavá.