Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

VeGa KOMFORT 9000 STRONG + Pozinkovaná základna ZDARMA!!!

Kód: 9815
Akce
Neohodnoceno
Značka: VeGA
17 990 Kč 14 867,77 Kč bez DPH
Na dotaz
  • Zesílená hliníková konstrukce
  • 4x střešní okna, dvojité posuvné dveře
  • Dvoustěnný komůrkový polykarbonát 4 mm s UV filtrem
  • Zesílený profil o  tloušťce 1,5 mm
  • Plocha 9,5 m²

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální drážková konstrukce skleníků je vyrobena ze zesílených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilů. Jedná se o moderní dokonalé řešení, které ještě výrazně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Oproti zastaralému drátkovému systému, který se už téměř moc nepoužívá, se zároveň zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru a sněhové zátěži. Na prosklení je použito velice kvalitních tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek o síle 4-6 mm a s UV slunečním filtrem.
Tento polykarbonát prošel německou certifikovanou zkušebnou TUV Rheinland, což zaručuje vysokou kvalitu a stálost polykarbonátových desek. Skleníkům této celé modelové řady KOMFORT je zdarma dodávána masivní pozinkovaná základna sloužící pro bezproblémové používání skleníku i bez pevného základu. Velice nadstandardní výška skleníku se základnou 223-250 cm je koncipována pro běžné evropské uživatele, kteří mají rádi dostatečný prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleníky a zahradní nábytek
Záruka: 2
PLocha: 9,5 m²
Konstrukce: Hliníková
Prosklení: Komůrkové polykarbonátové desky síly 4 mm (dutinka) s UV filtrem
Základna: ANO
Ventilační střešní okno: 4 x
Dveře Š x V: 95 x 187 cm
Posuvné dveře: 2 x
Rozměry V x D x Š: 2230 x 3770 x2530
Výška boční stěny: 150 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zahradní technika značky VeGA, kterou výhradně od roku 2005 dováží do České republiky firma V–GARDEN s.r.o., nabízí ze svého sortimentu velice zajímavé produkty. Sortiment výrobků má široký záběr od malých vyžínačů, elektrických sekaček, benzinových sekaček, křovinořezů, motorových pil, sněhových fréz až po velké štípače na dřevo. Výrobky VeGA lze používat na Vaší zahradě po všechna čtyři roční období. Výrobky značky VeGA si získaly za poslední roky velkou oblibu mezi zákazníky pro svůj vysoký stupeň výbavy, kvalitu zpracování a v neposlední řadě díky ceně, která je vždy velmi zajímavá.