Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Marimex SMART 1000 M (11105625) + Osuška a saunovací kylt ZDARMA!!! Dovoz do 30 km a montáž ZDARMA!!!

Kód: 7761
Akce
Neohodnoceno
Značka: Marimex
ZdarmaZdarma 19 290 Kč –20 %
Marimex SMART 1000 M
19 290 Kč –20 % 15 480 Kč 12 793,39 Kč bez DPH
Na centrálním skladu (3-4 dny) (> 5 ks)
  • Infrasauna pro 1 osobu
  • Kanadský jedlovec
  • 3x keramické topidlo
  • Příkon 1 100 W
  • ZDARMA SAUNOVACÍ KYLT A OSUŠKA!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Infrasauna se díky svému universálnímu designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex SMART 1000 M umožňuje vychutnat si kouzlo saunování jedné osobě. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.

Vybavení
Střešní ventilace
Vnitřní osvětlení 
Teplotní senzor
Vnitřní umístění ovládacího panelu
Skryté spojení stěn

  

 Zářiče
V infrasauně jsou rozmístěna 3 keramická topidla. Keramická topidla mají vyšší povrchovou teplotu a prohřívají tělo lokálně.

Plného využití potenciálu infrasauny docílíte nastavením teploty na 66°C. Zajistíte tak provoz infračervených zářičů po celou dobu saunovacího procesu. Míra účinnosti infrasaunování závisí na intenzitě infračerveného záření, nikoliv jen na teplotě vzduchu. Samotná teplota vzduchu v infrasauně se při nastavení na maximum pohybuje kolem 45 - 60°C. Při stanovení nižší cílové temperatury se infračervené zářiče vypnou, jakmile teplota vzduchu dosáhne požadovaného stupně.

 Zdraví
Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolestomezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Spotřeba
Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sauny
Záruka: 3 roky
Rozměry ( Š x H × V): 95 x 89 x 183 cm
Materiál topidla : hemlock
Typ ohřevu infrasauny: keramika
Teplota v sauně: 45 - 60 °C
Počet topidel: 3
Podlahové topidlo: NE
Příkon : 1116 W
Napětí: 220 - 240V/50Hz
Dveře: 6 mm - čiré tvrzené sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: