Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Marimex POPULAR 3000 L (11105613) + Osuška a saunovací kylt ZDARMA!!! Dovoz do 30 km a montáž ZDARMA!!!

Kód: 9802
Akce
Neohodnoceno
Značka: Marimex
ZdarmaZdarma 25 990 Kč –19 %
Marimex POPULAR 3000 L
25 990 Kč –19 % 20 980 Kč 17 338,84 Kč bez DPH
Na centrálním skladu (3-4 dny) (> 5 ks)
  • Infrasauna pro 2 osoby
  • Kanadský jedlovec
  • Topidlo 5x keramické, 1x karbonové
  • Příkon 1 900 W
  • ZDARMA SAUNOVACÍ KYLT A OSUŠKA!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Infrasauna se díky svému designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna  umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Pro malé rozměrymůžete infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře pro pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. Tato infrasauna obsahuje podlahové topidlo.

Vybavení
Ionizátor
Rádio MP 3
Intenzity control
Střešní ventilace
Vnitřní osvětlení 
Teplotní senzor
Vnitřní umístění ovládacího panelu
Skryté spojení stěn   

V infrasuně je rozmístěno pět keramických topidel, která pracují s povrchovou teolotou 250 - 300 °C a jedno karbonové podlahové topidlo. Oproti karbonovým se keramické zářiče zahřejí velice rychle. Plného využití potenciálu infrasauny docílíte nastavením teploty na 66°C. Zajistíte tak provoz infračervených zářičů po celou dobu saunovacího procesu. Míra účinnosti infrasaunování závisí na intenzitě infračerveného záření, nikoliv jen na teplotě vzduchu. Samotná teplota vzduchu v infrasauně se při nastavení na maximum pohybuje kolem 45 - 60°C. Při stanovení nižší cílové temperatury se infračervené zářiče vypnou, jakmile teplota vzduchu dosáhne požadovaného stupně.

 
 Zdraví
Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolestomezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Spotřeba
Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sauny
Záruka: 3 roky
Rozměry ( Š x H × V): 120 x 105 x 190 cm
Materiál topidla : hemlock
Typ ohřevu infrasauny: karbon + keramika
Teplota v sauně: 45 - 60 °C
Počet topidel: 6
Podlahové topidlo: ANO
Příkon : 1900 W
Napětí: 220 - 240V/50Hz
Dveře: průhledné sklo v dřevěném rámu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: