Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Marimex ELEGANT 3002 XXL + Osuška a saunovací kylt ZDARMA!!! Dovoz do 30 km a montáž ZDARMA!!!

Kód: 9808
Akce
Neohodnoceno
Značka: Marimex
ZdarmaZdarma 51 190 Kč –34 %
Marimex ELEGANT 3001 XXL
51 190 Kč –34 % 33 980 Kč 28 082,64 Kč bez DPH
do týdne (4 ks)
  • Infrasauna pro 3 osoby
  • Kanadsý jedlovec
  • Topidlo 3x karbonové, 6x redlight
  • Příkon 2 880 W
  • ZDARMA SAUNOVACÍ KYLT A OSUŠKA!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Infrasauna vyniká precizním zpracováním a maximální výbavou. Designové kamenné obložení zadní stěny. Díky prosklené čelní stěně je možné obdivovat luxusní interiér infrasauny i zvenku. Při infrasaunování naopak umožňuje rozhled po okolí infrasauny.
Marimex Elegant 3002 XXL je až pro 3 osoby najednou. Kombinace karbonových a red light topidel zajistí rovnoměrné rozložení infračervených paprsků a téměř okamžité nahřátí na požadovanou teplotu. 
Model je opatřen zónovým ovládáním Intensity control, které poskytuje různé varianty intenzity zahřívání topidel. Prožitek z relaxace prohloubí funkce LED Harmony – tlumené uklidňující barevné osvětlení. Standardní výbava zahrnuje také rádio s MP3 přehrávačem, ionizátor, bluetooth, tepelné čidlo či venti

Vybavení
Ionizátor
Rádio MP 3
Světelná terapie
Led harmony
Střešní ventilace
Vnitřní osvětlení 
Teplotní senzor
Vnitřní umístění ovládacího panelu
Skryté spojení stěn
Intenzity control

Zářiče
V infrasauně jsou rozmístěna 3 karbonová topidla a 6 redlight topidel

Plného využití potenciálu infrasauny docílíte nastavením teploty na 66°C. Zajistíte tak provoz infračervených zářičů po celou dobu saunovacího procesu. Míra účinnosti infrasaunování závisí na intenzitě infračerveného záření, nikoliv jen na teplotě vzduchu. Samotná teplota vzduchu v infrasauně se při nastavení na maximum pohybuje kolem 45 - 60°C. Při stanovení nižší cílové temperatury se infračervené zářiče vypnou, jakmile teplota vzduchu dosáhne požadovaného stupně.

 
 Zdraví
Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolestomezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Spotřeba
Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sauny
Záruka: 3 roky
Rozměry ( Š x H × V): 150 x 110 x 190 cm
Materiál topidla : hemlock
Typ ohřevu infrasauny: karbon + Red Light
Teplota v sauně: 45 - 60 °C
Počet topidel: 9
Podlahové topidlo: ANO
Příkon : 2680 W
Napětí: 220 - 240V/50Hz
Dveře: 8 mm průhledné sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: