Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO MB-5810

Kód: 14271
Neohodnoceno
Značka: Echo
19 995 Kč 16 524,79 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů) (2 ks)
  • Motorový rosič
  • Obsah motoru 59,2 cm3
  • Výkon (kW/HP) 2,50/3,30
  • Objem nádrže 20 l
  • Hmotnost 13,1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciálně navržený ventilátor pro lepší proudění chemikálií a profesionální motor o obsahu 58,2 cm³ se podílejí na velkém dosahu. Horizontální dosah v bezvětří může být až 10 metrů. Průhledná 20l nádrž umožňuje snadné sledování hladiny kapaliny. Komfortní postroj s náklonem dopředu zajišťuje dobré vyvážení stroje a pohodlnou práci. Tryska má 6 poloh pro nastavení objemu a úhlu rozstřiku. Lze dokoupit práškovací adaptér.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 5 let
Obsah motoru: 59,2 cm³
Výkon (kW/HP): 2,50/3,30 kW/HP
Objem nádrže: 20 L
Hmotnost: 13,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.