Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO MB-580

Kód: 14271
Neohodnoceno
Značka: Echo
14 995 Kč 12 392,56 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Motorový rosič
  • Obsah motoru 58,2 cm3
  • Výkon (kW/HP) 2,50/3,40
  • Objem nádrže 20 l
  • Hmotnost 11,4 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorový rosič se zvýšeným výkonem. Vhodný pro použití v sadařství a zemědělství k aplikaci hnojiv a chemických prostředků na velkých plochách. Vysoká spolehlivost je zajištěna perfektními spolehlivými motory a použitím chemicky odolných materíálů VITON. Objem 20 l.

 

Dosah rosiče MB-580 vždy závisí na aktuálních klimatických podmínkách. V bezvětří je dosah 6m ve vertikálním směru a 8m v horizontálním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Obsah motoru: 58.2 cm3
Výkon (kW/HP): 2.50 / 3.40
Objem nádrže: 12 / 20 L
Hmotnost: 11.40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.