Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

ECHO EA-410

Kód: 14277
Neohodnoceno
Značka: Echo
19 995 Kč 16 524,79 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
  • Motorová jednotka k půdním vrtákům
  • Obsah motoru 42,7
  • Výkon (kW/HP) 1,68/2,28
  • Objem nádrže 20 l
  • Hmotnost 11,4 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o motorový půdní vrták se zvýšeným výkonem. Vhodný pro použití v zahradnictví, při terénních úpravách a při výstavbě např. dětských hřišť, při přípravě ohrad (montáž plotových sloupků, apod.) Pružinové tlumiče zajišťují bezpečnost proti náhlým překážkám. Přístroj je speciálně navržen pro "dvoučlennou" obsluhu stroje. Stroj disponuje převodovým rychlostním poměrem poměr 30,2:1 pro rychle vrtání. Madla jsou speciálně navržena pro těžký provoz. Obsluha také jistě ocení rám stroje, který snižuje vibrace a zlepšuje tak komfort obsluhy. Vrták je určen pro celoroční použití, dá se s ním tak pracovat i např. při vrtání děr do ledu. Další předností je objemný „Heavy Duty“ vzduchový filtr, který poskytuje výjimečnou filtraci pro zvýšení odolnosti a delší životnosti motoru. K dispozici je možné objednat standardně vrtáky o průměru 100 mm nebo 150 mm. Ostatní průměr na objednávku. Samozřejmě tento půdní vrták splňuje emise 2. stupně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Obsah motoru: 42,7 cm3
Výkon (kW/HP): 1,68/2,28
Hmotnost (kg): 9,8
Vnější rozměry (mm): 585 x 270 x 370
Kapacita palivové nádrže (l): 1
Spotřeba paliva při max. výkonu (l/h): 1,2
Převodový poměr: 30,2:1
Dopor. max. otáčky (r/m): 11 500
Průměr vývodové hřídele (mm): 27

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.