Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo BCLS-520 ES

Kód: 91018
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Echo
24 995 Kč 20 657,02 Kč bez DPH
Na dotaz
  • Obsah motoru: 50,2 cm3
  • Výkon (kW/HP): 2,16/2,94
  • Hmotnost: 9,4 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečnost křovinořezu BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou hlavu B6 lze dokoupit. Profesionální motor o obsahu 50,2 cm³ poskytuje ohromný výkon, jak pro sekání, tak pro mulčování. Velkoobjemový skládaný papírový filtr a pěnový předfiltr dobře chrání motor před nečistotami. Stroj disponuje vynikajícím antivibračním systémem, který zvyšuje komfort obsluhy. Kratší trubka o délce 1437 mm umožňuje dobrou manévrovatelnost i v těžko prostupném terénu. Robustní konstrukce a ergonomický design jsou navrženy tak, aby vám usnadnily každodenní náročnou práci a přes to byla zachována dlouhá životnost stroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové
Záruka: 5 let
Vnější rozměry: délka x šířka x výška: 1835 x 705 x 560 mm
Hmotnost: 9 kg
Palivová nádrž: 790 ml
Převodový poměr: Redukce 1,4 a kvalitní mazivo na bázi lithia
Typ motoru: Vzduchem chlazený dvoutaktní jednoválcový motor
Zdvihový objem motoru: 50,2 ml (cm3)
Maximální výkon podle ISO 7293: 2,16 kW
Doporučené otáčky chodu naprázdno: 2800 ot./min
Otáčky motoru při max. výkonu motoru: 12 000 ot./min
Zapalovací svíčka: NGK BPMR8Y
Akustický tlak: 99,6 dB(A)
Spotřeba paliva při max. výkonu motoru: 1,23 l/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.