Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

GARDENA smart SILENO life 750 + ZDARMA prohlédneme vaši zahradu a doporučíme vám vhodný model(Do 50 km od prodejny).

Kód: 9739
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Gardena
25 970 Kč 21 462,81 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 7 dnů)
Pracovní kapacita 750 m² 
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 4 kWh
Hladina hluku, garantovaná 58 dB(A)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Péče o trávník může být tak snadná! Díky systému SensorCut nevytváří GARDENA robotická sekačka SILENO life na trávníku pruhy, ale naopak, střih je vyvážený a výsledkem je dokonale udržovaný travnatý koberec. Je vhodná pro malé travnaté plochy o rozloze až 750 metrů čtverečních. Kompaktní a manévrovatelná robotická sekačka bez problémů zvládá sklon až 30 procent, rovněž také úzké pasáže a průchody. Robotická sekačka SILENO life je připravena pracovat za jakéhokoliv počasí a její chod je tak tichý, že ji sotva uslyšíte. Po dokončení práce se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Během instalace vás programovací asistent provádí nabídkou a nezávisle vypočítá plán sečení. Časy sečení lze také nastavit prostřednictvím aplikace smart a porovnat je s časy zavlažování smart zavlažovacího počítače. Smart gateway zajišťuje centrální propojení se sítí; vytváří internetové připojení pomocí exitujícího routeru. Tímto způsobem funguje jako jádro smart systému a umožňuje bezkabelovou síťovou komunikaci mezi všemi zařízeními řady GARDENA smart system a GARDENA aplikací smart.

 

Ke všem robotickým sekačkám poskytujeme instalaci a naprogramovaní přímo na vaši zahradu. Poskytujeme také kompletní servis. Vaši sekačku mimo sezónu zazimujeme a připravíme na další rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gardena
Hmotnost: 50 kg
Pracovní kapacita: 750 m² ±20%
Systém nabíjení: Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 30 %
Informační panel: Středně velký LCD display
Timer: Ano
Typ rukojeti: Integrovaná
Typ baterie: Lion
Typická doba nabíjení: 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 4 kWh
Žací systém: 3 výkyvné žací nože
Výška sečení, min-max: 20-50 mm
Šířka záběru, cm: 22 cm
Hladina hluku, garantovaná, dB(A): 58 dB(A)
Alarm: Ano
PIN kód: Ano
Senzor pro zvednutí: Ano
Senzor náklonu: Ano
? Vodič ohraničující smyčky: 200 m
? Skoby: 300 ks
Hmotnost: 7.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky GARDENA, vyráběné v německém Ulmu, jsou v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že výrobky GARDENA nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, robotické sekačky, výrobky smart system, výrobky pro péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí, nářadí na obdělávání půdy nebo výrobky pro městské zahradničení (city gardening). Současná značka GARDENA je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. K oslovování zákazníků, kteří svou zahradu považují za „živoucí prostor, který je součástí přírody“ a místo dobré pohody, rekreace a zábavy, využívá emocionální přístup.