Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

GARDENA smart SILENO city 500 + ZDARMA prohlédneme vaši zahradu a doporučíme vám vhodný model(Do 50 km od prodejny).

Kód: 7173
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Gardena
25 980 Kč 21 471,07 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 7 dnů)
  • Pracovní kapacita 500 m²
  • Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 4 kWh
  • Hladina hluku, garantovaná 58 dB(A) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Péče o trávník může být tak snadná, dokonce i v malých městských zahrádkách! Díky systému SensorCut seká robotická sekačka GARDENA smart SILENO city váš trávník přesně a spolehlivě a tak tiše, že ji sotva uslyšíte. Při nízkém nabití akumulátoru se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. A vy si můžete užívat volný čas a perfektně posekaný trávník. Robotická sekačka smart SILENO city je vhodná pro malé travnaté plochy do rozlohy 500 metrů čtverečních. Zvládne stoupání do 25 procent a dokonce bez problémů projede úzkými koridory a stísněnými pasážemi. Otočné zadní kolečko poskytuje robotické sekačce neuvěřitelnou obratnost a manévrovatelnost - skvělá vlastnost pro malé a úzké zahrady. Během instalace vás nabídkou provádí programovací asistent a nezávazně vypočítá plán sekání. Časy sekání lze ale snadno nastavit pomocí aplikace smart a upravit je tak, aby nekolidovaly s časy zavlažování, nastavenými v řízení zavlažování. Smart gateway zajišťuje centrální připojení na síť, vytváří internetové připojení na stávající router. Z tohoto důvodu je jádrem celého smart systému a umožňuje bezkabelovou síťovou komunikaci mezi všemi GARDENA smart systémovými výrobky v zahradě a aplikací GARDENA smart.

 

Ke všem robotickým sekačkám poskytujeme instalaci a naprogramovaní přímo na vaši zahradu. Poskytujeme také kompletní servis. Vaši sekačku mimo sezónu zazimujeme a připravíme na další rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gardena
Hmotnost: 50 kg
Pracovní kapacita: 500 m² ±20%
Systém nabíjení: Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 25 %
Informační panel: LCD displej s nabídkou nastavení
Timer: Ano
Typ rukojeti: Integrovaná
Typ baterie: Lion
Typická doba nabíjení: 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 4 kWh
Žací systém: 3 výkyvné žací nože
Výška sečení, min-max: 20-50 mm
Šířka záběru: 16 cm
Hladina hluku, garantovaná: 58 dB(A)
Alarm: Žádný
PIN kód: Ano
Senzor pro zvednutí: Ano
Senzor náklonu: Ano
? Vodič ohraničující smyčky: 150 m
? Skoby: 200 ks
Hmotnost: 7.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky GARDENA, vyráběné v německém Ulmu, jsou v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že výrobky GARDENA nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, robotické sekačky, výrobky smart system, výrobky pro péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí, nářadí na obdělávání půdy nebo výrobky pro městské zahradničení (city gardening). Současná značka GARDENA je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. K oslovování zákazníků, kteří svou zahradu považují za „živoucí prostor, který je součástí přírody“ a místo dobré pohody, rekreace a zábavy, využívá emocionální přístup.